Ryby

Také různých ryb a rybiček jsem navrhla a upaličkovala spoustu. Některé mi posloužily jako vzorky, když jsem zkoušela nové materiály a techniky, jiné bych zařadila spíše k těm klasickým. Další modifikace zde uvedených kapříků najdete mezi návrhy pro KuK.

 

  Kapříci

  KaprKombinace metalické příze Titano se lnem či bavlnou. Paličkovala Jaroslava Jedlinská. Od těchto rybiček byl později odvozen návrh na zakázku - v tomto provedení jsou kapříci vyztužení rámečkem.

  Čtěte dále ...

  Větší ryby

  RybyTyto větší ryby doplňují kolekci menších rybek. Použila jsem podobné techniky a úpravy, mj. jsem také do jedné ryby zapaličkovala perleťové knoflíky.

  Čtěte dále ...

  Kolekce menších rybek

  RybyTyto rybky mají velmi jednoduchý tvar a snadno a rychle se paličkují, každá je ale v trochu jiném provedení. Použila jsem různé materiály - len, bavlnu, metalické efektní příze, nitě, které jsem si sama obatikovala, vkládala jsem

  Čtěte dále ...

  Rybičky

  RybyJednoduché rybičky z dracounu v zeleno-stříbrné barvě. S tímto materiálem se nepaličkovalo moc příjemně.

  Čtěte dále ...

  Rybičky

  RybyPro zákazníka z České republiky, stejně jako v případě prasátek, zvonečků a sněhuláků. Zlatá nebo stříbrná metalická příze Titano doplněná perlovkou a dalšími materiály v různých barevných kombinacích. Krajka je našitá na kostře, kterou jsme nechaly vyrobit

  Čtěte dále ...

Komentáře nejsou povoleny.