Kniha návštěv

Na této stránce mi můžete zanechat vzkazy, komentáře, podněty, dotazy apod. Děkuji!

Vaše komentáře se zde zobrazí až poté, co je osobně ručně schválím – pokud si nepřejete, aby byl Váš komentář zveřejněn, stačí, když se zmíníte.

13 komentářů u Kniha návštěv

 1. Alena Kaňová napsal:

  Náhodou jsem hledala potěšení a u Vás jsem ho našla.Tolik krásných paličkovaných krás a tak perfektně uspořádaných,to se jen tak nevidí.Máte svatou trpělivost, tak pěkně nám ostatním ukázat, jak na to.Taky se učím paličkovat a vaše stránky mne a mé kamarádky velice zaujaly.Vaše 3D zvonky jsou úžasné. Děkujeme za Vaše podvinky zdarma ke stažení.Moc si toho vážíme.V dnešní době,kdy chce každý jen vydělat co nejvíc ,je to velká vzácnost,když se někdo podělí nezištně o svou práci.Moc Vám přejeme zdraví a štěstí v podnikání i v rodině.Ala Kaňová

 2. Avital napsal:

  I love the free-form lace belt! You’ve handled the colours very well. It’s a beautiful piece of work!

 3. Radmila Hrubanová napsal:

  Opět krásná práce. Moc se mi to líbí. Radka

 4. Monika napsal:

  Krásný den paní Dano, jsem moc ráda, že jste zpět na české scéně. Vaše práce velmi obdivuji a jsou …. jak se říká …. moje krevní skupina. Ať se Vám moc daří. Stránky máte super. Je tu toho tolik, že si prohlížení musím rozložit na víckrát.

  • dm napsal:

   Pěkný den i Vám, paní Moniko, děkuji za milý komentář i za povzbuzení 🙂 Já tady budu pořád (doufám), jenom jsem natolik zaneprázdněná, že se nestíhám na různých akcích zjevovat osobně… Na paličkování poslední dobou také moc času nezbývá, o to větší mám radost, když si nějakou tu chvilku najdu.
   I Vám přeji vše nejlepší a ať se Vám daří!
   Dana M.

 5. Velká pochvala napsal:

  Chvilku jsem brouzdala na vašich stránkách, nestačila jsem prohlédnout všechno, ale musím Vás moc pochválit. To jste si s tím fakticky vyhrála. Až sem nalákám švagrovou, která také celý život paličkuje, tak jí to musím ukázat.
  Sousedka

 6. ca bref title napsal:

  Paní Mihulková, vždyť nic nevidím. Jakou dělám chybu? J.Pivcová

  • dm napsal:

   Dobrý den, paní Pivcová,
   omlouvám se, nevím, co přesně jste hledala. Pokud http://www.lace.cz, tak stará verze je momentálně v takovém stavu, že už na ni raději nikoho nezvu, protože nebyla aktualizována mnoho let, a na nové verzi právě pracuji, už jsem skoro hotová, zatím ale pokud vím není veřejná – proto mě trochu překvapuje, že mi sem Váš komentář dorazil, já jsem si s tím zatím jen hrála, tak trochu zkouším, jak to vlastně funguje :-). Prosím, vydržte ještě pár týdnů, než to doladím, pak si budete moci prohlížet novou verzi. Dosud jsem sem nahrála asi 900 fotografií, rozhodně ty stránky budou pestřejší a bohatší než předchozí verze. Děkuji Vám za to, že jste se ozvala, ale i za trpělivost. Mrzí mě, že jste mě zastihla zrovna v této fázi, kdy je vše rozpracované…
   S přáním pěkného dne
   Dana Mihulková

  • dm napsal:

   Dobrý večer, paní Pivcová,
   trvalo mi to déle, než jsem čekala, ale největší část je nyní hotová a já Vás zvu k návštěvě mých nově vytvořených stránek, jak jsem slíbila.
   Dana Mihulková, http://www.lace.cz nebo přímo http://www.lace.cz

Napsat komentář